fbpx
Nieuws

Nieuw kunstgrasveld en bestrating

Het was al bekend maar nu is het definitief. Aankomende maandag start de gemeente met het vervangen van het kunstgrasveld bij vv Zwanenburg. Op het hoofdveld komt een volledig nieuwe mat erin. Daarnaast pakt de gemeente de bestrating aan en zal men het gehele complex opnieuw bestraten.

De werkzaamheden nemen ongeveer 3 weken in beslag. Dat betekent dat er vanaf aankomende maandag niet meer op veld 1 getraind kan worden. De teams die normaliter op veld 1 trainen, kunnen uitwijken naar veld 4.

We willen iedereen verzoeken om op te passen met het betreden van het complex aangezien er dus werk in uitvoering is en er stenen los kunnen liggen.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven