fbpx
vv Zwanenburg 1

De vooruitblik voor 29 april

Vooruitblik

Dit weekend is een inhaalweekend in de 4e klasse E en er staan 2 wedstrijden op het programma. MMO mag opnieuw thuisspelen en ontvangt nu DIO. Deze ploeg kon wel eens moeite hebben om een kwalitatief elftal af te vaardigen, daar er in de wedstrijd van afgelopen weekend bij NFC een aantal spelers vroegtijdig met rood naar de kleedkamer mochten en uiteindelijk ook een paar NFC’ers en daarna beide teams. De scheidsrechter van dienst was van mening dat de sfeer dusdanig ver was te zoeken dat verder spelen niet meer verstandig was. De stand was op het moment van staken 7-0 voor NFC. Eigenlijk een bekend gegeven, daar wij vorig seizoen in de thuiswedstrijd ook met 7-0 voorstonden tegen hetzelfde DIO. Ook toen kreeg de wedstrijd een vreemd einde, omdat DIO door blessures en weggestuurde spelers niet meer aan het benodigde aantal spelers kwam om de wedstrijd af te maken. Nu dus opnieuw. Wie de schuldige is, laat ik in het midden. Het Haarlems Dagblad spreekt wel over schuld van NFC kant, maar ik heb ook andere verhalen gehoord. Dat mag de KNVB dus uitzoeken. Of de schorsingen al uitgesproken zijn, weet ik ook niet. Dus ook onze wedstrijd Tegen NFC wordt ook een beetje een surprise. Wat kan er bij NFC worden opgesteld aan spelers. Onze wedstrijd is dus wedstrijd twee en we gaan het opnieuw proberen. De wedstrijd begint om 14.00 en de scheidsrechter is dhr. D. Brandsma. De voorspellingen voor dit weekend. MMO pakt 3 punten en wij gaan natuurlijk voor de 3 punten. 

Nog even terugkijken naar het programma van afgelopen zondag. Zoals gezegd wonnen wij in Hoogmade met 1-0 en dat was een mooie uitslag na een toch wel spannende wedstrijd. NFC kon dus ook 3 punten bijschrijven als de wedstrijd uitgespeeld was, maar dat moeten we nog even afwachten. Soms doet men er bij de KNVB erg lang over om te beslissen wat men met een gestaakte wedstrijd doet. HBC won met 0-4 bij BSM en dat was volgens de verwachting. Ook DSS bleef in de achtervolging en won met 0-2 bij Waterloo. Alle koplopers dus in principe 3 punten. Dan blijven nog over de wedstrijd van DSK tegen Terrasvogels en RCH tegen Onze Gezellen. Terrasvogels had geen kind aan DSK en won met 1-5. RCH  deed zijn plicht en boekte een overwinning. Het werd 2-1. Dat hield in dat ik in principe alle uitsagen goed had gezien en dus een 100 % score heb. 

Dat is mooi en daar teken ik ook aanstaande zondag voor. 

Een fijne zondag en tot ziens in Amstelveen !!!!        

                                                        

Over de schrijver

Evert Jonker

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven