fbpx
Jeugdvoetbal

Geslaagde 1e editie van de vv Zwanenburg Cup!

Zaterdag 15 juni 2024 werd de eerste editie van de vv Zwanenburg Cup gespeeld! Kinderen uit de JO8, JO9 en JO10 van diverse clubs uit de regio kwamen om te strijden voor de cup.

De nieuwste talenten van AFC, Asv De Dijk, AS’80, Athletico Amsterdam, DSOV, Dwo, FC Purmerend, FC Lisse, Geel Wit, Jonathan, KHFC, OSC Amsterdam, Roodenburg, SCPB, SDW, Sporting Martinus, sv Hillegom, sv Hoofddorp, sv Nieuw West United, sv Overbos, SVIJ, United Academy, vv IJmuiden, VVA Spartaan, ZGOWMS en vv Zwanenburg kwamen uit voor hun clubs/teams.

’s Morgens hadden we nog wat buitjes, maar dat mocht de pret niet drukken. ’s Middags kwam het zonnetje door en vielen de doelpunten rijkelijk. De jongsten, uitkomend voor de JO8, speelden in 4 poules. Deze werden gewonnen door vv Zwanenburg JO8-1 (poule A), SDW JO8-1 (poule B), KHFC (poule C) en AFC JO8-7 (poule D). Bij de JO9 werd in 3 poules gespeeld. Hier wonnen Geel Wit JO9-2 (poule A), vv Zwanenburg JO9-2 (poule B) en SCPB’22 JO9-7 (poule C). Bij de oudste groep JO10 werden de poules gewonnen door vv Zwanenburg JO10-1 (poule A), vv Zwanenburg JO10-2 (poule B), SCPB’22 JO9-7 (poule C) en DSOV JO10-2 (poule D).

Op https://tournify.nl/live/vvzwanenburgcup2024 vindt u het speelschema en de uitslagen van het toernooi.

De sponsoren van het toernooi:

Er was ook een (undercover) scout van Ajax aanwezig. Dus wie weet zijn een of meerdere spelers wel geselecteerd voor een bezoek bij de Amsterdamse club! Allemaal bedankt voor de aanwezigheid bij het toernooi bij vv Zwanenburg. En wat ons betreft tot volgende jaar, voor de 2e editie van de vv Zwanenburg Cup!

Bekijk hier de foto’s van het toernooi:

Error 403 Requests from referer https://vvzwanenburg.nl are blocked. : forbidden

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven