fbpx
Jeugdvoetbal Nieuws

Informatie Jeugdkamp 2024

Hallo allemaal,

Wat leuk dat jullie je hebben opgegeven voor het Jeugdkamp 2024 bij vv Zwanenburg!

Het kamp is van vrijdag 28 juni tot en met zondag 30 juni. Hieronder een paar belangrijke zaken die handig zijn om te weten:

ALS EERSTE HEBBEN WE OP ZATERDAG EN ZONDAG NOG HULP NODIG, WIE O WIE MELD ZICH AAN OM TE HELPEN, HET GAAT OM ZATERDAG VAN 09:30 TOT 16.00 EN DAN VAN 17:00 TOT 23:00 ONGEVEER. VOOR DE ZONDAG VAN 09.30 TOT ONGEVEER 15.00 UUR.


JO8 en JO9

Ook dit jaar hebben we het kamp opgesplitst in de JO8+JO9 en de JO10+JO11+JO12. Voor de JO8 en JO9 is het kamp op zaterdag 29 juni en zondag 30 juni

Voor de zaterdag geldt aanwezig zijn tussen 09:30 en 10:00 uur. Laat je bij binnenkomst wel even registreren zodat we weten dat je er bent.

Neem deze dag ook je voetbalschoenen mee. Wij zorgen voor de lunch en avondeten en uiteraard wat te drinken. De dag eindigt voor jullie om 19:30 uur. Ophalen kan dus tussen 19:30 en 20:00 uur. Meld je ook nu weer even af, er zal iemand aanwezig zijn bij de in- en uitgang.

Voor de zondag moet je weer aanwezig zijn tussen 09:30 en 10:00 uur. En ook nu weer even registreren als je binnenkomt.

Op zondag is er ook een lunch aanwezig voor de JO8 en JO9. De zondag eindigt voor deze groep om ongeveer 14:30, met de prijsuitreiking. De ouders mogen hier ook bij aanwezig zijn. Het einde zal tussen 15:00 en 15:30 liggen.


JO10, JO11 en JO12

Voor de onder 10, 11 en 12 begint het kamp op vrijdag 28 juni om 17:00. Ook voor jullie geldt even registreren met binnenkomen. We weten dat er een aantal zijn die later komen, in verband met het eindfeest op school. Geen probleem, maar meldt je wel als je er bent.

Jullie mogen blijven slapen. Wat is hiervoor nodig? Een eigen tent die je samen met je ouders gaat opzetten op vrijdag vanaf 17:00. Je mag zelf bepalen met wie je samen in de tent gaat. Liever niet alleen. Het is dus wel de bedoeling dat je ouders, of misschien iemand anders, helpen met het neerzetten van de tent op vrijdag. Op zondag vanaf 13:30 tot 14:30 gaan we de tenten, met de ouders, weer opruimen.

Wij zorgen voor de vrijdag, en ook in het weekend uiteraard, voor het eten. Jullie kunnen douchen bij vv Zwanenburg. Maar als je liever thuis onder de douche gaat dan kan dit zaterdag tussen 8:30 en 9:30, of tussen 18:30 en 19:30. Let op altijd wel even registreren met komen en gaan!

Ook op zondag kan je even naar huis om in de ochtend te douchen tussen 8:30 en 9:30.

Op zondag kunnen de tenten en spullen opgeruimd worden (met de ouders) tussen 13:30 en 14:30 waarna de prijsuitreiking volgt. Het einde zal tussen 15:00 en 15:30 liggen.


Snoep winkeltje

Ook dit jaar hebben we weer een klein snoep winkeltje waar je lekkere snoepjes kunt kopen. Neem dus een klein beetje contant geld mee als je dit wilt.


Wat moet je allemaal meenemen:

GEEN MOBIELE TELEFOON Geldt ook voor de onder 8 en 9. Wij zijn gewoon bereikbaar als er wat is op de club en kunnen ook de ouders bellen wanneer nodig.

  • Sportkleding, voetbalkleding en voetbalschoenen
  • Trui en lange broek voor in de avond als het wat kouder is.
  • Handdoek
  • Slaap spullen zoals luchtbed slaapzak tandenborstel enz.
  • Douche spullen.
  • Lampje
  • Andere dingen die je nodig denkt te hebben
  • We hebben voor de JO10, JO11 en JO12 een leuke neon avond neem dus wat versieringen voor je zelf mee.

Let op de organisatie is niet aansprakelijk voor het kwijt of zoekraken of beschadigingen van persoonlijke eigendommen.

Geef bij binnenkomst ook nog even door of je medicijnen gebruikt, bepaalde dingen niet mag eten of een dieet volgt. Zodat we hier rekening mee kunnen houden.

We zouden het fijn vinden als er wat ouders zijn die hier en daar kunnen helpen. Laat het even weten als je wilt helpen!

Wij hebben er heel veel zin in, tot vrijdag of zaterdag allemaal!

Groet, vv Zwanenburg

Voor vragen kunt u contact opnemen met Brian van Norde

b.van.norde@vvzwanenburg.nlOver de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven