fbpx
Nieuws

Verslag Algemene Ledenvergadering

Maandag 9 oktober startte om 19:30 de Algemene Ledenvergadering van vv Zwanenburg. Aan de circa 35 leden presenteerde het bestuur de financiële cijfers van afgelopen jaar en de begroting en plannen voor komend seizoen. Zo werd de leden gevraagd om te stemmen voor de noodzakelijke plannen om het dak van de kantine te vervangen en te verduurzamen. Onder andere door hier zonnepanelen op te plaatsen.  Het bestuur is verheugd dat de aanwezige leden hier unaniem mee in stemden. Ook het tweede voorstel, de verhoging van de contributie conform de consumentenprijsindex, werd unaniem aangenomen. 

Uiteraard werd er ook stilgestaan bij het voetbal. Waar er een kleine daling te zien is in het aantal leden in het seniorenvoetbal ten opzichte van vorig jaar, zit het ledenaantal bij de jeugd in de lift. Een mooie ontwikkeling waar veel omliggende verenigingen jaloers op zijn. Ook werd nog eens onderstreept dat wij ook trots mogen zijn op ons prachtige complex. Onze trouwe en hardwerkende facilitaire ploeg werd hier nog eens voor bedankt. 

Met sportieve groet,

Het bestuur

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven