fbpx
Nieuws

Uitreiking Zilveren Strijders en Rien Kruijt troffee

Tijdens de algemene ledenvergadering zijn Brian van Norde en John Tang uitgeroepen tot Zilveren Strijders van Vv Zwanenburg. Brian van Norde vanwege zijn jarenlange inzet voor evenementen binnen Vv Zwanenburg, denk aan vele toernooien, kampen en andere activiteiten, Brian bedankt! John Tang doet al vele jaren bij onze diverse voetbalverenigingen vrijwilligerswerk. Binnen vv Zwanenburg is hij meerdere keren per week actief in de facilitaire ploeg. John , bedankt! 

Tevens heeft Bas Bertelkamp de Rien Kruijt troffee ontvangen als vrijwilliger die het meest is opgevallen. Communicatie team, Social media vv Zwanenburg, vlagger …het maakt Bas niet uit. Een groot dank je wel! 

Sportieve groet,

Bestuur vv Zwanenburg 

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven