fbpx
Nieuws

Meld je nu aan voor het Kesbeketoernooi 2021

Eindelijk weer een toernooi voor onze jongste jeugd: het Kesbeketoernooi voor de JO8 t/m de JO12

Op 23 oktober organiseert vv Zwanenburg weer het Kesbeketoernooi 2021. Dit toernooi is voor iedereen die speelt in de JO8 t/m de JO12.

Het toernooi vindt plaats op zaterdag 23 oktober tussen 11.00 uur en 15.00 uur op het complex van vv Zwanenburg. Het wordt een leuk en gezellig toernooi met voor iedereen een prijs en een hapje en een drankje.

Vind je het leuk om eindelijk weer een toernooi te spelen? Geef je dan snel op via onderstaand inschrijfformulier. Inschrijven kan tot en met dinsdag 19 oktober. We hopen op zo veel mogelijk deelnames en we zien jullie hopelijk op 23 oktober. Vaders, moeders, opa’s, oma’s, tantes, ooms, broers, zussen, buren etc zijn van harte welkom op te komen kijken.

Indelingen en verdere informatie volgt na het sluiten van de inschrijvingen.

De evenementencommissie van vv Zwanenburg
Rob Koster, Brian van Norde en Maurice Beek

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven