fbpx
Nieuws

Vacature sponsorwerver

Ben jij degene die een potentiele sponsor kan overtuigen om vv Zwanenburg te steunen? Ben je een netwerker, communicatief vaardig en ben je goed in staat sponsoren actief te benaderen? Dan zoeken wij jou! VV Zwanenburg is voor een groot deel afhankelijk van bedrijven en organisaties die een bijdrage willen leveren aan de club. Wij zijn per direct op zoek naar een sponsorwerver die actief bedrijven en organisaties gaat aanspreken en deze kan overtuigen om een financiële bijdrage te leveren. 

Heb jij affiniteit met sponsorwerving en wil je ons ondersteunen? Reageer dan snel!

Wat ga je doen?

Als sponsorwerver ben je verantwoordelijk voor het vinden en binden van sponsors voor vv Zwanenburg. Als sponsorwerver zijn je taken:

 • Binnenhalen van nieuwe sponsoren
 • Bestaande sponsoren spreken/bezoeken
 • Bedrijven/winkeliers in de regio actief benaderen
 • Afstemming met sponsors over sponsoruitingen
 • Uitwerking van de sponsorovereenkomsten
 • Onderhouden van contact met de sponsoren

Wat breng jij mee?

Je hebt passie voor vv Zwanenburg. Je bent bereid tijd te steken in het aanschrijven/mailen, bellen en nabellen van bedrijven en organisaties. Maar ook bij een bedrijf binnen stappen vind je geen probleem. Je bent sociaal vaardig, niet bang om mensen te bellen, vv Zwanenburg op diverse manieren te promoten en pro-actief in gesprek te gaan met potentiële sponsors en deze om een bijdrage te vragen. Kortom:

 • Je houdt van een uitdaging
 • Je hebt overtuigingskracht
 • Je bent creatief en resultaatgericht
 • Je bent enthousiast en denkt graag mee om nieuwe dingen op te zetten

Wat bieden we jou?

 • Je kunt grotendeels je eigen tijd indelen en je hebt veel vrijheid in de uitvoering van je werkzaamheden.
 • Je positie is direct verbonden aan een bestuurslid
 • Ruimte voor het uitvoeren van nieuwe initiatieven en ideeën.
 • Start en tijdsinzet van je werkzaamheden is in overleg.
 • Een passende vergoeding in overleg.

Wil je meer weten of reageren?

Voor vragen of meer informatie kun je contact opnemen met het bestuur. Heb je interesse en wil je ons komen versterken? Dan komen we graag met je in contact. Stuur je reactie naar bestuur@vvzwanenburg.nl

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven