fbpx
Nieuws

Record opbrengst Grote Clubactie 2020

De Grote Clubactie breekt dit jaar alle records met een opbrengst van dik 9,5 miljoen euro. Ruim 1 miljoen euro meer dan vorig jaar! Terwijl het verenigingsleven in Nederland stilviel door de coronacrisis, zetten ruim 300.000 leden van zo’n 5.300 verenigingen zich juist extra hard in voor hun club. Er werden meer dan drie miljoen loten verkocht. 

Online verkoop

Verkopers gingen dit jaar nog steeds ‘ouderwets’ langs de deuren, waarbij voldoende afstand werd bewaard. Daarnaast werden vanwege de coronacrisis krachtige nieuwe online middelen ingezet. Zo kon de verkoop volledig coronaproof doorgaan. Met succes! In totaal werden 3.173.719 loten verkocht, waarvan maar liefst 1,2 miljoen loten online denk aan Whatsapp.

VV Zwanenburg verkoopt meer dan 800 loten

Ook bij vv Zwanenburg hebben de leden de vereniging enorm gesteund,. Er zijn ruim 800 loten verkocht. Dank jullie wel! Uiteraard hopen wij dat jullie ook prijzen gewonnen hebben. Wij hebben als club bijna 2000 euro extra inkomsten verdiend, dank!

Het absolute Grote Clubactieteam is de J09-1 geworden. Dit team heeft enorm veel loten verkocht en de top 3 verkopers zijn dan ook:

1)      Denzel van Iperen

2)      Noud van Boxel

3)      Lucas Horgan

Deze 3 leden krijgen allemaal een mooie prijs uitgereikt vanuit vv Zwanenburg.

Benieuwd of je hebt gewonnen met je grote Clubactielot? Check: https://lotchecker.clubactie.nl/

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven