fbpx
Dames 1 Nieuws vv Zwanenburg 1 vv Zwanenburg 2

(on)bekende beker tegenstanders

De KNVB heeft vandaag alvast wat namen bekend gemaakt van de teams die onder de A-categorie vallen en meedoen aan het bekertoernooi.

Waar gaan we naar toe of wie gaan we ontvangen. We beginnen met onze dames. Zij spelen voor de beker tegen 2de klasser Bergen en ontmoeten twee 3de klassers in de vorm van Purmerend VR2 en RKEDO VR1. In de competitie ontmoeten we RKDEO VR2, en dat komt ergens anders vandaan. RKEDO komt uit Avenhorn.

Dan ons tweede team. Zij blijven dichter bij en ontmoeten bekendere ploegen in de vorm van Bloemendaal 2, Hillegom 3 en Hoofddorp 3.

Door naar ons eerste team die zijn voor de beker ingedeeld bij AWPC de Paars Witte Combinatie uit Amersfoort (3de klasse), Sporting S(chermerhorn) uit de 4de klasse en het Amsterdamse TOG (4de klasse) uit de Watergraafsmeer.

Ale met al van alles wat bekend en onbekend, al wat voetbal ons kan/mag bieden.

Onze eerste wedstrijden zijn op 30 augustus APWC – Zwanenburg, vv Bergen VR1 – vv Zwanenburg VR1 en Zwanenburg 2 – Hoofddorp 3.

Over de schrijver

André Hoogland

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven