fbpx
Nieuws

HLMR Cup 2020

Voor zaterdag 11 april 2020 staat de HLMR Cup 2020 op de agenda voor de deelnemende teams uit de Onder 8 tot en met Onder 15 categorieën van VV Zwanenburg, VV Uno, SV Overbos, RKSV Pancratius, SV Hoofddorp en SC Badhoevedorp. De toernooicommissies zijn druk bezig met de laatste voorbereidingen.

Zoals jullie weten is door de KNVB al het voetbal in Nederland tot en met 31 maart afgelast. Mocht deze datum veranderen dan kan dat van invloed zijn op het wel of niet doorgaan van de HLMR Cup 2020. We volgen de ontwikkelingen op de voet. De gezondheid van de spelers, supporters en bezoekers staat natuurlijk voorop.

Mocht het zover komen dat de HLMR Cup 2020 niet op zaterdag 11 april 2020 gespeeld kan worden, dan gaan we op zoek naar een alternatieve datum later in het seizoen. Zodra er meer informatie is over het wel of niet doorgaan van de HLMR Cup 2020 op zaterdag 11 april 2020 dan kun je dit lezen op de websites van de deelnemende verenigingen.

Met sportieve groet,
Namens de toernooicommissies van VV Zwanenburg, VV Uno, SV Overbos, RKSV Pancratius, SV Hoofddorp en SC Badhoevedorp

Over de schrijver

Joyce Hudepohl

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven