fbpx
Nieuws

Zondag 2 grijpt naast 1e periodetitel

Het is raar maar waar. Vorig seizoen was het vanaf wedstrijd 1 t/m 24 knokken tegen degradatie en nu was er in de 8e speelronde uitzicht op een periodetitel in de res. 1e klasse. Koploper Hooglanderveen 2 zou dan vandaag moeten verliezen en Zwanenburg 2 moest thuis dan met dubbele cijfers van Legmeervogels 2 zien te winnen. Beiden wisten de drie punten te pakken vandaag en dus eindigt Zwanenburg 2 in de 1e periode op de tweede plaats. Of dat recht geeft op na competitie als Hooglanderveen kampioen mocht worden is mij niet duidelijk. Mogelijk kan onze hooggeleerde Drs. A. Hoogland hier meer duidelijkheid over verschaffen. Het tweede gaat voortvarend, wint ook vandaag weer en blijft op plek twee staan. Komende zondag moet het tegen de nummer laatst waarbij onderschatting altijd op de loer ligt. Mocht het tweede weer weten te winnen dan is het puntentotaal van het hele vorig seizoen al in zicht. Is de 1e klasse B zwakker dan de 1e klasse A? Heeft het tweede zich versterkt? Daarover kan ik oordelen als ik vanaf 8 december weer langs de lijn sta. Feit is dat in die andere 1e klasse van het vorig seizoen het ongenaakbare Zouaven 2 en Geel – Wit 2 gebroederlijk onderaan staan. Is het gedaan met de hegemonie van het 2e bij Geel – Wit? In de 1e klasse A wist vorig seizoen Velsen 2, zonder zichzelf daarvan bewust te zijn, te promoveren naar de Hoofdklasse. Zou Zwanenburg 2 nog eens een kunstje kunnen flikken?

Over de schrijver

Arie Keuning

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven