fbpx
Nieuws

Win VIP-kaarten voor de Foute X-mas Party

Foute X-mas VIP

Hohoho, heb jij zin in een saaie bingo? Of ga je liever als VIP naar de Foute X-mas Party van vv Zwanenburg?

Op 22 december vindt de Foute X-mas Party plaats. Het evenement is al weken uitverkocht. Heb jij geen kaart? Dan is er goed nieuws voor je. Er zijn 2 VIP kaarten te winnen. Hoe maak je kans op deze kaarten?

Spaar de komende week zoveel mogelijk AH-muntjes en lever die uiterlijk op 8 december in bij Lucille of Miriam (achter de bar). Degene die de meeste AH muntjes inlevert, wint 2 kaarten voor dit exclusieve evenement. Heb je al kaarten? Dan zit jij goed maar dan mag je nog steeds meedoen uiteraard.

Verder, blijf vooral storten storten storten in de buis van vv Zwanenburg als je je boodschappen bij AH hebt gedaan.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven