fbpx
vv Zwanenburg 2

Zondag 2 en 1 vice versa

Het is een zondag in mei en het 1e speelt thuis tegen HBC. Het tweede elftal had daarvoor wederom gewonnen en bleef daarna massaal achter om het 1e te supporten. Muziek en jellen ondersteunden hun gedrevenheid om het perspectief op een kampioenschap van hun medespelers te behouden. Het liep toen even anders dan gehoopt en dat overkwam het 2e afgelopen zondag ook. Het tweede krijgt nog een kans en speelt a.s. donderdag uit tegen VSV 2 om 20.00 uur. Ik ga er van uit dat naast de vaste supporter schare nu ook alle 1e elftal spelers hun collega’s komen aanmoedigen. Wat de voorbeschouwing betreft kan ik niets meer toevoegen aan hetgeen Drs. A. Hoogland al heeft beschreven. Vervolgens zal iedereen komende zondag het 1e weer aanmoedigen. Het is dus vice versa.

Over de schrijver

Arie Keuning

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven