fbpx
Nieuws

Kom in de zomer tennissen bij TV Lucky Strike in Zwanenburg via de ZOMER CHALLENGE (3 maanden lidmaatschap)

De KNLTB wil graag tegemoetkomen aan de wensen van voetballers/hockeyers etc. om deze sporters in de zomerstop een alternatief te geven. Daarom bieden zij ook dit jaar de Zomer Challenge aan. Dit is een flexibel/compact lidmaatschapspakket van 3 maanden. Op deze manier kunnen de sporters ook in de zomermaanden actief blijven en op een leuke manier kennis maken met tennis en met Tennisvereniging Lucky Strike! De Zomer Challenge 2024 is een lidmaatschap voor 3 maanden. Dit lidmaatschap is van toepassing in de maanden juni, juli en augustus of juli, augustus en september en geldt voor iedereen. De enige voorwaarde is dat men minimaal 8 maanden geen lid is geweest van een tennisvereniging (hier valt het lente challenge abonnement ook onder!). Ook VV Zwanenburg vind als voetbalclub dat het belangrijk is om in de zomer te blijven sporten zodat je fit aan de start van het voetbalseizoen staat, een mooie kans bij de buren van TV Lucky Strike.


Meer info:
T.V. Lucky Strike – Zomer Challenge 2024! (tvluckystrike.nl)

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven