fbpx
Nieuws

Hangt de foto van jouw team hier al bij?!?

Zoals je kunt zien, is de fotowand al aardig vol aan het raken, maar helaas missen er nog foto’s van zo’n 20 teams. 

Hangt de foto van jouw team hier nog niet bij?!? Stuur dan je teamfoto of andere leuke foto naar foto@vvzwanenburg.nl en wij zullen zorgen dat jullie foto een mooi plaatsje krijgt! Vermeld ook even om welk team het gaat. Je kunt, als je dat makkelijker vindt de foto ook versturen via Whatsapp.

Het bord moet vol!

Het liefst een foto op hoge kwaliteit zodat we hem mooi kunnen afdrukken! Let er op dat met het doorsturen via Whatsapp de kwaliteit mogelijk achteruit kan gaan. Stuur de foto’s dan door op hoge kwaliteit volgens deze instelling in Whatsapp:

Tags

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven