fbpx
Nieuws

Teamuitje JO12-1

Zaterdag 9 juli moesten de coaches van de 12-1 een belofte inlossen aan hun jongens. Als ze bij de eerste drie in de poule zouden eindigen dan zouden ze getrakteerd worden op poldersporten! Ze waren niet alleen 1e maar hebben ook echt een superleuk uitje gehad!

Het was een warme dag dus in de sloten vallen was absoluut geen straf. Robert, Jochem en Niki deden er alles aan om de touwen zo onstabiel mogelijk te maken door er flink aan te schudden en de pret was compleet na de plons. Helemaal leuk was het natuurlijk toen de coaches daarna hetzelfde traject moesten lopen!

Het was een uitje om nooit te vergeten! Zoals ze het hele seizoen een ècht team zijn geweest zo hebben ze het vandaag als 12-1 top afgesloten!

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven