fbpx
Nieuws

De vooruitblik 24 – Op naar het eind !

Vooruitblik

De vorige competitieronde heb ik op afstand gevolgd. Volgens diverse Zwanenburgvolgers heb ik wel wat gemist, want de wedstrijd van onze ploeg was een waar spektakel. Natuurlijk heeft ook tegenstander Swift daar ook een rol in gespeeld. Maar de andere uitslagen tonen ook dat er op meerdere velden de nodige sensatie was. Veel doelpunten bij de wedstrijd tussen Sporting Krommenie tegen RCZ en ook SVA Assendelft en Hercules Zaandam deden lekker mee met scoren. De verassing was er bij TOG – VSV. Opnieuw verloor VSV punten en dat gebeurde VSV ook in de inhaalwedstrijd van afgelopen tegen Nieuw West United. Daarin verloor VSV zelfs. Onze volgende tegenstander, TABA,  won in ronde 22 weer van Nieuw West. Het is dus een beetje vreemd verhaal van de mannen van Nieuw West United uit Geuzenveld. Maar dat het spannend gaat worden in de laatste weken is zeker. De nummers 2,3,4  en 5 staan dicht bij elkaar.    

De volledige uitslagen van speelronde 22 zijn:

Sporting Krommenie – RCZ 4-5

SVA Assendelft – WSV’30 4-1

Hercules Zaandam – Ankaraspor 8-1

TABA – Nieuw West United 3-1

TOG – VSV 1-1

Swift – Zwanenburg 3-3

Alliance’22 is vrij

Inhaalwedstrijd 7 mei VSV – Nieuw West United 1-3

Voor de nieuwe speelronde staat er het nodige op het spel. SVA Assendelft kan kampioen worden en VSV en Swift komen tegen elkaar uit en een gelijkspel is voor ons gunstig. En als Nieuw West nu wil verrassen tegen Hercules Zaandam is het helemaal leuk. Maar dan moeten we zelf natuurlijk eerst wel winnen van TABA. 

Het complete programma voor speelronde 23 en de voorspellingen zijn:

Sporting Krommenie – TOG 1

VSV – Swift 3

Zwanenburg – TABA 1

Nieuw West United – Hercules Zaandam 2

Ankaraspor – SVA Assendelft 2

RCZ – Alliance’22 1

WSV’30 is vrij

De voorlaatste thuiswedstrijd is tegen TABA. De uitwedstrijd werd een gelijkspel voor de winterstop en dus moet er ook wat rechtgezet worden.

De wedstrijd van aanstaande zondag begint om 14.00 uur en de scheidsrechter is dhr. Edo Simon.

Het team van de week is de JO 10-3. Wij wensen dit team een leuke middag.

Toeschouwers krijgen nog 2x de kans om te kijken op ons eigen terrein.    

Over de schrijver

Evert Jonker

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven