fbpx
Nieuws

De vooruitblik 17 – “Een Makkie”?

Vooruitblik

De wedstrijd in de Wormer had uiteindelijk toch nog een mooi slot. We namen heel geniepig de punten mee naar Zwanenburg. Eigenlijk kenmerkt dat de instelling en de vechtlust van de mannen van Zwanenburg. In voorgaande seizoenen gingen dit soort wedstrijden verloren en was het altijd de tegenstander die het winnende doelpunt maakte. Nu zitten we zelf aan de goede kant en blijft het een heerlijk seizoen.

Bij de andere wedstrijden was het gelijke spel tussen Hercules Zaandam en Swift een meevaller voor ons en was het jammer dat VSV maar nipt van Alliance won. Op SVA Assendelft staat geen maat en deze ploeg zal wel op gaan voor het kampioenschap. Maar de strijd om plek 2 is nog steeds niet beslist. De nummers 2 t/m 5 staan maar drie punten van elkaar (nummer 2)  en de verschillen tussen 3,4 en 5 zijn 1 punt en de nummers 4 en 5 hebben al de vrije zondag van Schoten gehad. De winst van Nieuw West en RCZ was wel enigszins verrassend.   

De volledige uitslagen van speelronde 15 zijn:

Ankaraspor – Nieuw West 2-3

WSV’30 – Zwanenburg 0-1

Alliance’22 – VSV 0-1

SVA Assendelft – TOG 9-3

Hercules Zaandam – Swift 1-1

RCZ – TABA 4-0

Sp. Krommenie is vrij

De competitieronde van 12 maart kent weinig moeilijke wedstrijden. Swift krijgt SVA Assendelft op bezoek, maar de mannen uit Assendelft zullen wel weer met de punten naar huis gaan. De andere wedstrijden zijn leuk, maar eigenlijk is de winnaar wel vooraf aan te geven.

Dus weinig spectaculairs dit weekend en het is alleen afwachten hoeveel doelpunten onze eigen ploeg weet te scoren. Dat gaan we dus zien.  

Het complete programma voor speelronde 16 en de voorspellingen zijn:

Swift – SVA Assendelft 2

Sp. Krommenie – Alliance’22 2

VSV – WSV’30 1

Zwanenburg – Ankaraspor 1

Nieuw West – RCZ 2

TABA – Hercules Zaandam 2

TOG is vrij

Zwanenburg speelt aanstaande zondag thuis tegen Ankaraspor

De wedstrijd begint om 14.00 u. en de scheidsrechter is dhr. F. v.d. Ploeg.

Het team van de week is de JO 10–2. Wij wensen ze veel plezier en een fijne middag.  

We rekenen weer op veel supporters bij deze wedstrijd…..tot zondag.

Over de schrijver

Evert Jonker

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven