fbpx
Nieuws

Belangrijk bericht: Wedstrijd AZ-FC Groningen

Dit is een bericht voor alle leden die zich hebben opgegeven of nog willen opgeven voor AZ-tickets.

Zoals jullie wellicht hebben gelezen/gehoord, is de wedstrijd AZ – FC Groningen verplaatst van zondag 12 maart 14:30 naar zaterdag 11 maart 20:00. Wij zijn ons bewust dat als gevolg daarvan sommige leden wellicht niet meer in de mogelijkheid zijn om met de club naar AZ – FC Groningen te komen. Wij gaan vandaag alle bestellers van de actie informeren per e-mail. Op die mail kunnen jullie reageren als je wil/moet annuleren omdat je niet kan bijvoorbeeld. De deadline voor het annuleren is morgen (dinsdag 28/2) 23:59 uur. Op die manier kan AZ de annuleringen nog verwerken en het pakket met tickets uiterlijk vrijdag klaarleggen, zodat de TC die kan ophalen. 

Wij begrijpen dat het kort dag is, maar wij hopen hierin op jullie begrip.

Met vriendelijke groet, de TC.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven