fbpx
Nieuws

Team van de week

Het team van de week wordt mede mogelijk gemaakt door:

Afgelopen zondag was de JO11-1 aan de beurt om punten binnen te halen bij het spel “Latje trappen”. Het team was goed aanwezig. Eerst werd de aftrap genomen door twee spelers. In de rust gingen de jongens volle bak om meer dan 8 punten te halen. Bij het spel “Latje trappen” moesten ze proberen de score van de JO11-3 te verbeteren. Ze kregen het uiteindelijk niet voor elkaar om er meer te scoren, maar scoorden ook 8 punten. Geen nieuwe koplopers, maar wel een gedeelde koploper.

Na de winterstop pakken we de draad weer op! Voor nu alvast fijne feestdagen!

Over de schrijver

Evert Jonker

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven