fbpx
Nieuws

Zondag 2 onherkenbaar

Het 2e begon dit seizoen moeizaam. Kansloos in de beker en de ook de eerste drie competitiewedstrijden gingen teloor. Er zaten fikse nederlagen bij zoals 8 – 2 en 6 – 0.  Ik had met het trainersduo te doen en vreesde op een rechtstreekse terugkeer naar de 2e klasse.  Maar een gelijk spel tegen het altijd betere Kampong 3 gevolgd door vier overwinningen op rij gaf mij weer hoop. Dat vorige week werd verloren was voorspelbaar maar vandaag lagen er weer kansen op 3 punten tegen het onder Zwanenburg staande SDZ 2. . De warming – up bij SDZ 2 werd door 9 man gedaan en van enige begeleiding was niets te zien. Op het laatste moment kwamen er nog 3 man aanrennen. Omdat de scheids niet al te snel ter been was konden de laatkomers nog even 5 minuten warm lopen.  Per saldo was het toch nog 11 tegen 11 en werd er om 11.10 afgetrapt.  Het begin was onsamenhangend en na 4 minuten kreeg SDZ een vrije trap vlak voor de tribune. De naar binnen draaiende bal werd door 5 zwanenburgers gemist en de enige SDZ speler in de mellee zei merci bien:  0 – 1. Er volgde een matige periode waarbij het niveau steeds verder daalde. Maar ineens was daar een opleving. Neil Richardson werd aangespeeld, ontdeed zich knap van zijn opponent en wist vanuit een moeilijke positie toch de verre hoek te vinden: 1 – 1, zijn vijfde dit seizoen. Daarna ging het spel verder zoals daarvoor.

Na de hervatting mochten in de 48e en in de 53e  minuut tot twee keer toe SDZ spelers zo door lopen. Het gevolg was duidelijk: 1 – 3. Ik kan verder kort zijn want tot de 90e + 2 minuut gebeurde er niets meer. Van het vertoonde spel kreeg ik, ook al in de eerste helft,  pijn in mijn ogen. Geen enkele pass van achteruit of een combinatie poging vanaf het middenveld kwam aan op de plaats van bestemming. Ook SDZ bakte er niks meer van maar bleek wat de score betreft de minst slechte. Na afloop vroeg ik mij af hoe het tweede ooit aan de huidige 13 punten is gekomen. Het is te hopen dat er nog een paar oplevingen of bevliegingen komen om een vervolg in deze klasse te waarborgen waarin alleen de onderste twee teams rechtstreeks degraderen en er geen na – competitie wordt gespeeld.

Over de schrijver

Arie Keuning

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven