fbpx
Nieuws

Team van de week

Het team van de week wordt mede mogelijk gemaakt door:

Afgelopen zondag was de JO10-4 aan de beurt om punten binnen te halen bij het spel “Latje trappen”. Van dit team konden waren drie spelers aanwezig. Eerst werd de aftrap genomen door de drie toppers genomen. Met een herkansing werd er gelukkig gescoord.

Bij het spel “Latje trappen” moesten ze proberen de score van de JO11-3 te verbeteren. Ze kregen het uiteindelijk niet voor elkaar en scoorden 4 punten. Geen nieuwe koplopers, maar ze kunnen trots zijn op hun prestatie.

Op 4 december november is de JO11-1 aan de beurt. Wij wensen het team veel succes!

Over de schrijver

Evert Jonker

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven