fbpx
Nieuws

Team van de week (nieuwe koploper)

Het team van de week wordt mede mogelijk gemaakt door:

Afgelopen zondag was de JO11-3 als aan de beurt om punten binnen te halen bij het spel “Latje trappen”. Van dit team konden maar twee spelers, maar deze twee spelers zorgden wel voor een stunt. Eerst werd de aftrap af genomen en scoorden ze op een geweldige manier het doelpunt.

Bij het spel “Latje trappen” moesten ze proberen de score van de JO9-4 te verbeteren. Ze kregen het uiteindelijk voor elkaar en scoorden 8 punten. Ze zijn dus de nieuwe koplopers. De komende periode hard mogen andere teams proberen meer punten te gaan scoren met het spel.

Op 20 november is de JO10-4 aan de beurt. Wij wensen het team veel succes!

Over de schrijver

Evert Jonker

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven