fbpx
Jeugdvoetbal

Zaterdag 22 oktober 1e Amsterdam The Style Outlets straatvoetbal toernooi, schrijf je in…

(NB: dit toernooi zou eerst zondag 18 september plaatsvinden, maar is verschoven naar zaterdag 22 oktober!)

Het voetbalseizoen staat op het punt van beginnen en wij hebben een leuk nieuw evenement waar alle jeugd van VV Zwanenburg gratis aan kan gaan meedoen, een straatvoetbaltoernooi op een bijzonder leuke plek.

Op zaterdag 22 oktober vanaf 13.00 uur zal er een straatvoetbaltoernooi zijn op het Outletcentrum van The Style Outlets. Kleine partijtjes, lekker voetballen en een leuk extra-tje voor de deelnemers. De toeschouwers kunnen leuke wedstrijdjes zien. En uiteraard daarna of tijdens de pauzes ff winkelen.

Gr,

Organisatie VV Zwanenburg

De inschrijvingen zijn inmiddels gesloten!

Over de schrijver

Redactie

1 reactie

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven