fbpx
Nieuws

Start trainingen jeugd 29 augustus

De vakantie is helaas bijna voorbij maar dat betekent wel dat er weer gevoetbald gaat worden! Met ingang van dit seizoen zal de gehele jeugdopleiding getraind worden door trainers van vv Zwanenburg samen met de trainers van de Justin Ruijter Academy (JRA).

De trainingen starten op 29 augustus. Het voorlopige trainingsschema is bekend. Klik hier voor het actuele voorlopige trainingsschema. Sommige teams starten aankomende week al. Hierover zijn de desbetreffende teams door hun trainers en / of teammanagers over geïnformeerd.

De voorlopige teamindeling is ook al even bekend. Klik hier voor de actuele voorlopige indeling. In het weekend van 3/4 september begint de competitie en de beker dan echt. De indelingen en het programma zijn terug te vinden in de app van Voetbal.nl

De communicatie over de aanstelling van de teammanagers voor de jeugdteams vindt zo spoedig mogelijk plaats.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven