fbpx
Nieuws

vv Zwanenburg voetbal groeit! Volgend seizoen nieuwe Zaterdag 1 en Zaterdag 023-2 en veel jeugdvoetbal.

Aankomend seizoen zal er ook op zaterdag weer veel te beleven zijn bij vv Zwanenburg. Bert Loogman heeft een team van spelers op de been gebracht die op zaterdag in de A categorie gaan spelen. Super om te zien dat hier veel jongens uit het dorp in gaan spelen. Daarnaast keert er een jeugdteam 023 terug op zaterdag. Waarbij je vanuit de jeugd, senioren dus nu kan kiezen of je op de zaterdag of zondag wilt voetballen. Top natuurlijk want Samen zijn wij vv Zwanenburg.

Ook het jeugdvoetbal floreert met vele nieuwe leden en ook de samenwerking met Justin Ruijter Academy waarmee wij ons jeugdvoetbal kwalitatief gaan verbeteren, smaakt naar meer.

Nu eerst zomervakantie en dan weer lekker voetballen. Heb jij zin om te spelen bij Vv Zwanenburg?

Meld je dan nu nog aan (aanmeldpagina)!

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven