fbpx
Nieuws

Van Beem en vv Zwanenburg verlengen samenwerking

Opnieuw goed nieuws van het sponsorfront. Van Beem Buitenleven en vv Zwanenburg verlengen hun samenwerking. De sponsorovereenkomst heeft een looptijd van 3 jaar. Al jaren is Van Beem jeugdsponsor. De naam prijkt op de shirts van O11 tot en met O13.

Van Beem Buitenleven is een familiebedrijf in hart en nieren, waar kennis over het buitenleven al decennialang van generatie op generatie wordt doorgegeven. Zo is het aanbod door de jaren heen gewijzigd van akkerbouw naar kwekerij, van kwekerij naar tuincentrum en van tuincentrum naar een experience center om het buitenleven letterlijk te beleven.

Het bestuur is zeer blij dat ook deze sponsor de komende jaren aan de club verbonden blijft.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven