fbpx
Nieuws

Parkeren en kermis

Vanaf 9 mei zal er op het parkeerterrein bij vv Zwanenburg een kermis gehouden worden. Dit betekent dat vanaf maandag 9 mei 08.00u tot en met maandag 16 mei 21.00u er geen mogelijkheid is om van het parkeerterrein gebruik te maken.

Op maandag 9 en 10 mei wordt de kermis opgebouwd. Vanaf woensdag is de kermis geopend tot en met zondag 15 mei. De kermis wordt op 16 mei weer afgebroken.

Wij willen de thuisspelende teams verzoeken om zoveel mogelijk lopend of met de (brom)fiets naar het complex te komen, voor zover al niet van toepassing. Voor de bezoekende teams betekent het dat er in de omgeving van de club geparkeerd dient te worden. Wij hopen dat iedereen rekening houdt met de buurtbewoners.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven