fbpx
Nieuws

Herinnering extra ALV op 11 april

We willen je graag nog even herinneren aan de extra ALV op 11 april om 20.00u. Onderwerp Kanjers van Morgen 2.0.

Dit seizoen hebben wij je afgelopen november al gesproken op onze algemene ledenvergadering (ALV). Hierin hebben wij onder andere aangekondigd bezig te zijn met de doorontwikkeling van onze jeugdopleiding onder de naam Kanjers van Morgen 2.0. 

Inmiddels zijn wij hier verder mee en willen wij je graag onze plannen voorleggen. Wij zouden namelijk graag een officiële samenwerking met Justin Ruijter (JR) Academy aangaan om onze jeugdopleiding beter aan te laten sluiten aan de wensen van onze leden en de ontwikkeling van onze kinderen. 

Dit heeft voor de jeugdleden wel wat financiële gevolgen voor de contributie en die willen we graag verder toe lichten en jullie vragen om hier over te stemmen via een ingelaste ALV. 

Kun je niet aanwezig zijn maar wil je wel je stem laten horen? Vul dan bijgaand machtigingsformulier in.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven