fbpx
Nieuws

Doneren voetbalschoenen

VV Zwanenburg doneert al jaren afgedankte voetbalkleding via een organisatie in Nederland aan jeugd, maar ook aan senioren in diverse Afrikaanse landen, zoals Oeganda, Tanzania en Zuid Afrika. Dit gaat via een tussenpersoon die het bij ons ophaalt en verder weer distribueert. 

We krijgen dan ook regelmatig bedankjes, vergezeld met foto’s van blije kinderen, die hier gelukkig mee zijn.

Nu krijgen we via de organisatie een vraag of we nog afgedankte, maar wel bruikbare voetbalschoenen in alle maten hebben. Daarom zet ik deze vraag uit naar onze leden. Als u nog ergens voetbalschoenen heeft, die niet meer gebruikt worden, kunt u ze bij vv Zwanenburg kwijt. Wij zullen er dan voor zorgen dat deze in de Afrikaanse landen belanden.

Vast bedankt voor uw medewerking,

Rien Kruijt

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven