fbpx
Nieuws

Contracten met technische staf verlengd

We hadden al in een eerder stadium overeenstemming bereikt met de gehele begeleiding van de selectie, onze Hoofd Jeugdopleiding en onze train-de-trainers. Gisteren konden eindelijk de handtekeningen onder de overeenkomsten gezet worden. Robert van Boxel, Richard Griffioen, Mark von Mauw en Frank Mulder zullen dit jaar de begeleiding vormen van de selectie.

Jordy van der Star is ook dit jaar weer onze Hoofd Jeugdopleiding. En Mitch Snijders en Jordy Vierbergen als train-de-trainers begeleiden samen met Jordy van der Star onze trainers. Jan Prevoo neemt de keepers voor zijn rekening. Mitch Snijders zal tevens het nieuwe O23-team trainen.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven