fbpx
Nieuws

Pasdag teamkleding op 1 september

Op woensdag 1 september zal het team van Haverhals op het complex vv Zwanenburg aanwezig zijn. Teams die het nieuwe seizoen bijvoorbeeld gesponsord worden, kunnen dan onder begeleiding van hun teammanager kleding uitzoeken en direct passen. Nog geen sponsor? Vraag in je teamapp of er interesse is of een mogelijkheid is ook dat iedereen zelf bijdrage doet. 

Hiermee ziet je team bij aanvang van de competitie er weer super uit! Kijk in de vv Zwanenburg flyer voor mogelijkheden. Vv Zwanenburg heeft het beleid dat Hummel het merk is waar iedereen in loopt in combinatie met de lijn zwart/oranje. Hierdoor is onze club herkenbaar en gelijke kleding voor alle jeugdspelers. 

Interesse? Geef je team op via een mail naar r.padt@vvzwanenburg.nl 

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven