fbpx
Nieuws

Oranjefestival

Wil jij de nieuwe Virgil van Dijk of Lieke Martens worden? Op 12 juni organiseert vv Zwanenburg het Oranjefestival. Een evenement voor kinderen van 5 tm 12 jaar die eens lekker willen voetballen. Het is bedoeld voor kinderen die nu nog geen lid van vv Zwanenburg zijn maar graag een keertje willen trainen onder leiding van gediplomeerde trainers. vv Zwanenburg heeft met Kanjers van Morgen een gecertificeerde jeugdopleiding!

Wie weet wilde je al heel lang een keertje meetrainen en nu is het je kans! Je kunt samen met je vriendje, vriendinnetje, neefje, nichtje, zusje, broertje of gewoon lekker alleen langskomen. Het duurt van 10.00-12.00u en het is uiteraard geheel gratis!

Helaas mogen wij nog geen toeschouwers toelaten op het park. Bij de ingang worden de kinderen opgevangen en ze zullen om 12.00u weer naar de ouders/verzorgers worden gebracht. Mocht je na afloop het zo leuk hebben gevonden, dan kun je je direct aanmelden of later via de website.

Wil je aanwezig zijn bij het Oranjefestival? Vul dan onderstaand formulier in.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven