fbpx
Nieuws

Robert van Boxel gaat ervaring op doen bij Jong Telstar

Vanaf 2020 is er een opleidingsploeg Jong Telstar. Hierin worden spelers opgeleid om de laatste stap naar betaald voetbal te maken. Als onderdeel van zijn opleiding UEFA A wordt Robert de gelegenheid geboden om zijn praktijk ervaring bij dit team verder te ontwikkelen en mede te begeleiden. Hij zal dit, in goed overleg met bestuur en technische staf, naast zijn functie als hoofdtrainer bij VV Zwanenburg.

Het is goed dat Robert de kans krijgt om zich als ex-profvoetballer verder te ontwikkelen als trainer en zijn kennis en kunde verder te verbreden. Wij wensen hem al het succes bij beide elftallen! En wij ‘verwachten’ dat Robert volgend seizoen Andries Jonker op zal volgen….:)

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven