fbpx
Nieuws

Training driedaagse Koningsspelen

Van 25 tot en met 27 april organiseert vv Zwanenburg samen met de Vrienden van de Selectie de Training driedaagse Koningsspelen. Drie dagen leuke trainingen en oefeningen onder begeleiding van onze selectiespelers.

Even kort de belangrijke informatie samengevat: 

  • Om je in te kunnen schrijven moet je tussen de 6 en 12 jaar oud zijn. Jongens en meiden zijn van harte welkom, zowel voetballers als niet-voetballers! Nodig dus ook al je vriendjes uit om gezellig mee te doen. 
  • De driedaagse vindt plaats bij v.v. Zwanenburg van zondag 25 t/m dinsdag 27 april, elke dag van 09:00 tot 12:00.
  • Wij houden gedurende de driedaagse de algemene richtlijnen van het RIVM aan. Regels die daarnaast gelden op het complex zijn te vinden op de vvzwanenburg.nl website. 
  • De betaling voor de driedaagse bedraagt 50 euro en vindt plaats aan de hand van een Tikkie betaalverzoek. Geef in het inschrijfformulier een telefoonnummer aan waar dit verzoek naartoe kan worden gestuurd. Vult u meerdere telefoonnummers in, geef dan even aan in de opmerkingen naar welk nummer het verzoek verstuurd kan worden. 

Om je in te schrijven kun je klikken op de volgende link: https://forms.gle/7R3sLuctdSp682Lq9

Voor meer informatie: 

Mail: vriendenvandeselectie@gmail.com

Instagram: @vriendenvandeselectie_vvz

Facebook: Vrienden van de Selectie vv Zwanenburg

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven