fbpx
Nieuws

Vooraankondiging Pinksterkamp 2021

Om dit aparte seizoen op een mooie manier af te sluiten willen we graag een voetbalkamp voor de pupillen organiseren tijdens het Pinksterweekend. Vanwege de corona maatregelen is dit nog wel onder voorbehoud. Desalniettemin, alles staat in de steigers om er een top kamp van te maken voor jongens en meisjes die op dit moment in de O8 t/m de O12 teams zitten. Op onze eigen omheinde locatie staan tenten klaar waar de kids in gaan overnachten en van vrijdagmiddag 21 mei tot en met zondag middag 22 mei (Pinksterzondag) staan er geweldige activiteiten op het programma. Naast natuurlijk een super fanatiek voetbal toernooi gaan de kinderen elkaar ook te lijf op een luchtkussen toernooi, is er een Footgolf evenement, een voetbal quiz, een spannende vossenjacht en een FIFA toernooi. Alles zal in de buitenlucht op ons complex worden georganiseerd, inclusief eten en drinken natuurlijk. De jongsten (O8/9) zullen na de activiteiten weer worden opgehaald door de ouders en ’s morgens weer worden gebracht. De O10/11/12 zullen blijven slapen. Daarom ook een verschil in de prijs: €19,95 pp voor O8/9 en €29,95 pp voor O10/11/12. De organisatie van dit Pinksterkamp heeft er enorm veel zin in, en we zijn van plan om dit voetbalkamp weer een jaarlijks terugkerend evenement te laten worden.

MAAR, het is onder voorbehoud. De uitvraag loopt bij de gemeente of we dit kunnen en mogen organiseren zonder de corona maatregelen te overtreden. Dit blijft natuurlijk spannend, want er is een kans dat het feest niet door kan gaan. Mocht dit gebeuren dan blijft het zeker in het vat en gaan we een andere datum prikken. Om voor de organisatie toch een goed beeld te krijgen van de animo voor dit kamp is het voor ons van belang inzicht te krijgen om hoeveel kinderen het zal gaan. Daarom vragen we jullie om via een email je op te geven. Op het moment dat we GROEN licht hebben zullen we dan jullie berichten en de betalingen gaan regelen. Dus, meld je alsjeblieft aan via het volgende email adres als je serieuze interesse hebt: tc@vvzwanenburg.nl onder vermelding van naam kind(eren) en het team waarin hij/zij speelt. Of vul onderstaand formulier in.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven