fbpx
Nieuws

In memoriam: Bas van Os

Bas van Os, meest links op de foto

Bas van Os, oud jeugdtrainer, is overleden. Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van Bas van Os, oud jeugdtrainer van zowel sv Halfweg als vv Zwanenburg. Bas is lange tijd bij sv Halfweg als jeugdtrainer werkzaam geweest en heeft praktisch alle leeftijdscategorieen, inclusief meisjesteams, onder zijn hoede gehad en heeft ook menig team kampioen gemaakt. Ook wilde hij meer en ging dan ook trainerscursussen volgen om beter te worden. Na de fusie in 2005 ging hij verder waar hij bij sv Halfweg gebleven was. Tot 2014 was hij jeugdtrainer bij vv Zwanenburg. Daarna vond hij een nieuwe uitdaging bij sv Alliance, waar hij tot zijn ziekte ook als jeugdtrainer werkzaam bleef. Bas was in de omgang een zeer prettig mens en was ook heel leergierig en bevlogen. We bewaren goede herinneringen aan hem. Wij wensen zijn vrouw Carla, zijn 2 kinderen en verder familie veel sterkte om dit verlies te dragen.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven