fbpx
Nieuws

Laatste maand om Grote Clubactieloten te kopen

De afgelopen periode hebben wij jullie meerdere keren laten weten dat het eenvoudig is om Grote Clubactieloten te kopen bij VV Zwanenburg. Inmiddels hebben wij bijna 800 loten verkocht, graag willen wij de 1000 verkochte loten gaan halen met jullie hulp.  

Juist nu, in deze gekke tijd, is het belangrijk om het Nederlandse verenigingsleven testeunen. Verenigingen, dus ook VV Zwanenburg, hebben het zwaar te verduren. Ook de klap van afgelopen week is te merken, juist nu volwassenen niet meer in groepsverband mogen sporten, en er voor alle leden geen competitiewedstrijden zijn. Doel: Steun ons en koop a.u.b. nog een grote clubactielot, hiermee financieren wij de tenten die aan de kantine staan.  

Het is ook mogelijk om rechtstreeks loten te kopen. Gebruik dan deze  link.
Het is nu ook mogelijk om een  Superlot te  verkopen: dit zijn 50 loten in één keer voor € 150,- bijvoorbeeld voor een team, sponsor of een bedrijf  
De voorlopige top 3 met lotenverkopers en die een prijs krijgen vanuit VV Zwanenburg:

1) Denzel van Iperen – 160 loten verkocht
2) Noud van Boxel – 70 loten verkocht
3) Lucas Horgan – 38 loten verkocht 

Met sportieve groet, 
Het bestuur van vv Zwanenburg

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven