fbpx
Nieuws

Trainings3daagse herfstvakantie

Wat leuk dat jij mee wilt doen met onze training-driedaagse! 

Even kort de belangrijke informatie samengevat: 

  • Om je in te kunnen schrijven moet je tussen de 6 en 12 jaar oud zijn. Jongens en meiden zijn van harte welkom, zowel voetballers als niet-voetballers! Nodig dus ook al je vriendjes uit om gezellig mee te doen. 
  • De driedaagse vindt plaats bij v.v. Zwanenburg van woensdag 14 t/m vrijdag 16 oktober, elke dag van 09:00 tot 12:00.
  • Wij houden gedurende de driedaagse de algemene richtlijnen van het RIVM aan. Regels die daarnaast gelden op het complex zijn te vinden op onze website. 
  • De betaling voor de driedaagse bedraagt € 50,00 en vindt plaats aan de hand van een Tikkie betaalverzoek. Geef in het inschrijfformulier een telefoonnummer aan waar dit verzoek naartoe kan worden gestuurd. Vult u meerdere telefoonnummers in, geef dan even aan in de opmerkingen naar welk nummer het verzoek verstuurd kan worden. 

Om je in te schrijven kun je klik hier!

Voor meer informatie: 

Mail: vriendenvandeselectie@gmail.com

Instagram: @vriendenvandeselectie_vvz

Facebook: Vrienden van de Selectie vv Zwanenburg

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven