fbpx
Nieuws

Voorbereiding selectie vv Zwanenburg van start

Onder tropische temperaturen zal de start van seizoen 2020-2021 gaan plaatsvinden. Na de plotselinge stop van vorig seizoen gaan de spelers er weer alles aan doen om fit aan de aftrap van de competitie te verschijnen op 20 september en door te komen in de diverse bekers. Dit jaar is VV Zwanenburg wederom blij dat onze hoofdtrainer Robert van Boxel samen met zijn technische staf de selectie onder zijn hoede heeft. Een technische staf die voornamelijk bestaat uit allemaal oud-spelers van onze club. Tevens stromen dit seizoen weer talentvolle spelers door vanuit de J019. Samen zijn wij VV Zwanenburg.Ook benieuwd om naar de voorbereiding van de zondagselectie te komen kijken?

Hieronder de wedstrijden:

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven