fbpx
Zaalvoetbal

We gaan de zaal in.

De mensen met de KNVB voetbal app hebben het misschien al wel gezien. vv Zwanenburg gaat nog meer voetbal aanbieden. Met de komst van de nieuwe sporthal binnen onze dorpsgrenzen is het makkelijker om zaalvoetbal te spelen en te organiseren. vv Zwanenburg is daar enthousiast in gestapt en zo zijn er diverse teams die act de présence geven.

Het is bovendien leuk om te zien dat spelers die op het veld de kicksen aan de lichtmast hebben gehangen, straks weer hun techniek laten zien in onze sporthal.

Er staan niet alleen mannen teams ingeschreven, er komt ook een dames team in actie. Alles bij elkaar is dit mede een reden om als het zaalvoetbalseizoen is gestart eens een kijkje te gaan nemen in onze sporthal.

Over de schrijver

André Hoogland

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven