fbpx
Nieuws

Protocol hervatting verantwoord sporten

Het zal jullie niet zijn ontgaan, we kunnen vanaf woensdag 29 april de trainingen weer hervatten, mits verantwoord. Daarom hebben wij vanuit vv Zwanenburg het volgende bedacht en wij vragen jullie het protocol aandachtig door te nemen, voor jullie en onze eigen veiligheid. Het protocol is in lijn met de richtlijnen vanuit overheid, RIVM, NOC*NSF en de KNVB.

Het complex

Het complex is buiten het trainingsschema nog steeds gesloten. Het is NIET toegestaan om het complex te betreden. Er blijft gehandhaafd worden door de gemeente en de politie. Er staan forse boetes op het overtreden van deze verordening.

Trainingsschema

Wij gaan met een aangepast schema het mogelijk maken om op onze twee kunstgrasvelden training te hervatten. De grasvelden blijven buiten gebruik vanwege bemesten/inzaaien. Alle trainers krijgen via de TDT een app met het schema en de vraag….want het hervatten van de training is voor de trainers een VRIJBLIJVENDE keuze. De trainers zullen vervolgens in de team appgroepen met jullie en/of de spelers direct communiceren over hoe en wanneer.

Dit aangepaste trainingsschema zal overigens gelden tot dat het kunstgrasveld (veld 1) wordt vervangen. Over planning hiervan volgt nog bericht. Dit aangepaste schema geldt voor alle jeugd teams O8/O9/O10/O11/O12 (reguliere training) en voor de teams O13/O14/O15/O16/O17/O19 (trainingsvormen waarbij 1.5m in acht moet worden gehouden). Het geldt NIET voor de Mini’s omdat wij daar vooralsnog niet de juiste veiligheid kunnen borgen m.b.t. de logistiek (ouders).

PROTOCOL OUDERS/VERZORGERS/SPELERS

 • Laat uw kind thuis bij de volgende klachten: neusverkoudheid, hoesten, benauwdheid of koorts
 • Meld bij je reguliere trainer of je wel of niet komt (wacht eerst op de app communicatie of/wanneer de training is van de trainer zelf aub)
 • Kom in sportkleding, de kleedkamers en de kantine zijn en blijven gesloten
 • Probeer zoveel mogelijk de kinderen alleen en op eigen gelegenheid naar het complex te laten gaan
 • Er mogen GEEN ouders op het complex komen
 • Fietsen/Scooters worden BUITEN de hekken geparkeerd
 • INGANG complex is standaard aan de linkerkant, UITGANG aan de rechterkant (ambulance hek)
 • Laat kinderen handen wassen en naar het toilet gaan VOORDAT ze komen trainen
 • Vertel het belang aan de kinderen om GEEN handen te gaan schudden van vriendjes
 • NIET eerder dan 10 minuten voor aanvang training verzamelen op parkeerplaats
 • Ouders met auto, blijf in de auto. Bij ophalen ook, en roep naar uw kind als ze uit ambulance hek komen
 • De verantwoordelijkheid van vv Zwanenburg over de kinderen is ALLEEN op complex, niet buiten de hekken
 • Neem eigen bidon met water mee om zelf uit te drinken
 • De kinderen verlaten na de training direct het sportcomplex via de ambulance uitgang
 • Stem met je kind je contactgegevens af, zoals 06-nummer
 • Laat de kinderen bij thuiskomst wederom goed de handen wassen

PROTOCOL TRAINERS

 • Het is je eigen keuze om de trainingen te gaan hervatten volgens nieuwe schema, er is GEEN verplichting.
 • Laat je TDT weten of je de trainingen wil gaan hervatten na ontvangst schema via de app van hen
 • Communiceer zelf via app groep van je team m.b.t. aangepaste trainingsschema
 • Trainingsschema is onderaan het bericht te vinden
 • MAXIMAAL twee trainers per team, spreek dit onderling zelf af aub
 • Blijf 1.5 meter van de trainers en kinderen vandaan
 • Zorg dat je 1 om 1 je materiaal uit het ballenhok haalt, doe dit op eigen inzicht en spreek elkaar aan
 • Er zal een TDT aanwezig zijn om eventueel voor trainingsvormen te assisteren
 • Alleen in uiterste nood zijn de toiletten in de kantine bereikbaar, evenals het AED apparaat
 • Begeleid/stuur kinderen na training direct naar de uitgang (ambulance hek)

Wij zijn blij dat we weer mogen beginnen en dat de kinderen weer lekker kunnen en mogen sporten zo aan het einde van dit rare seizoen. Wij wensen iedereen HEEL VEEL plezier en hopen dat jullie het protocol in acht nemen. Op deze manier menen wij het zo veilig mogelijk te kunnen faciliteren.

Dank voor jullie begrip.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven