fbpx
Nieuws

Voetbalweek herfstvakantie

Buiten is het herfst en volgende maand is het al weer herfstvakantie. Tijdens deze vakantie organiseert voetbalschool Always 4ward een vijfdaagse voetbalweek voor de jeugd tussen de 7 en 14 jaar. De week bestaat uit 2,5 uur training met een pauze van 30 minuten waarin de kinderen wat eten en drinken krijgen. Kinderen worden ingedeeld op leeftijd en krijgen elke dag leuke voetbaltrainingen onder professionele leiding van vaste enthousiaste jeugdtrainers.

  • Waar: vv Zwanenburg
  • Wanneer: 21 t/m 25 oktober
  • Trainingstijd: 09.30 – 12.00 uur 
  • Indeling: op leeftijd en vaardigheid in kleine groepjes 
  • Kosten voetbalweek: € 75,-

Tijdens de voetbalweek komen vanzelfsprekend alle technische vaardigheden van het voetbal aan bod. Wil uw kind graag beter leren voetballen op een leuke uitdagende manier meldt hem/haar dan aan via onderstaand mailadres. 

Voor meer informatie kunt u mailen naar always4ward@hotmail.com of bellen/appen naar 06-19478052.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven