fbpx
Nieuws

vv Zwanenburg bindt twee nieuwe hoofdsponsors

vv Zwanenburg heeft overeenstemming bereikt met twee nieuwe hoofdsponsors. Met ingang van komend seizoen zullen Kesbeke Fijne Tafelzuren en Drukkerij Koopmans zich voor 3 jaar als hoofdsponsor verbinden aan vv Zwanenburg. Onderdeel van de sponsorovereenkomst is de shirtsponsoring door beide bedrijven van het 1e en 2e elftal van vv Zwanenburg. Bij aanvang van het seizoen zullen de nieuwe sponsors gepresenteerd worden.

Daarnaast verbinden de twee bedrijven zich als hoofdsponsor van het internationale jeugdvoetbaltoernooi Ultimate Football Tournament. Dit toernooi vindt ieder jaar in september plaats. Dit jaar zullen onder andere AFC Ajax, Everton, KV Mechelen en Borussia Dortmund deelnemen aan het toernooi.

vv Zwanenburg dankt Ruitersportcentrum Schoteroog en Bijles Op Maat voor hun sponsoring van het eerste elftal gedurende de laatste twee jaar.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven