fbpx
Nieuws

De kampioenen van vv Zwanenburg

Afgelopen weekend zijn alle kampioenen van vv Zwanenburg in het zonnetje gezet. Nog 1x even nagenieten. De kampioenen zijn de Veteranen 45+, de dames 35+ (zowel in het najaar als in het voorjaar kampioen), de JO17-2 en afgelopen weekend kwamen daar de JO19-1 en de JO15-1 bij. Alle teams hebben een schaal ontvangen, een bon voor Footgolf en een bos bloemen.

De prijzen zijn onder andere beschikbaar gesteld door Pluk N Bloom Zwanenburg en Footgolf Nederland.

Om het plezier en niet zozeer de eindstand te benadrukken, worden bij de jeugd tot en met 10 geen uitslagen en standen gepubliceerd.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven