fbpx
Nieuws

De vooruitblik voor 19 mei…. Een mooie zondag ?

Vooruitblik

Voor het komend weekend staat de ontknoping in de strijd om het kampioenschap in de 3e klasse C gepland. Koploper HBC mag in Zwanenburg proberen het kampioenschap binnen te halen. Concurrent DCG kan definitief op afstand worden gezet, als HBC wint.

Ook vorig jaar speelden de bezoekers in Zwanenburg een beslissende wedstrijd om het kampioenschap. Toen was ons team echter de concurrent van HBC en was het tot de laatste minuut ongemeen spannend. Dat zou een mooi affiche zijn voor de komende zondag en als er dan een keer een verrassing uit de hoge hoed komt en we in de laatste minuut nog op 0-0 staan en er geen “duiveltje” maar een “engeltje” op het Zwanenburg doel zit, dan ??????

Dat zijn weer de dromen…..

De vorige competitieronde bracht niet helemaal de gewenste resultaten. De meeste concurrenten van Zwanenburg voegden geen punten toe aan hun totaal. Alleen De Meer speelde gelijk tegen DCG. Ons eigen “vlaggenschip” kwam echter ook niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel en veroverde dus ook maar 1 punt. Daardoor kon de ploeg niet boven de streep van de nacompetitie ploegen komen. Er is nu alleen nog een klein wonder nodig om uit de gevarenzone te komen. We moeten dat nu dus helemaal zelf doen en dat gaat een hele opgave worden. Voorspellingen over een goede afloop en wensen gaan we daarom niet doen.    

De uitslagen van zondag 12 mei:

Bloemendaal – ZSGOWMS 0-1

SV Diemen – Zwanenburg 0-0

HBC – VVH/Velserbroek 6-1

IVV – VSV 2-1

SV De Meer – DCG 0-0

Real Sranang – Alliance ’22 n.v.t.

Sp. Martinus – SV Ouderkerk  3-1

De stand in de 3e klasse C na afgelopen zondag is:

HBC                          22 – 51                          Ouderkerk                  23 – 24

DCG                          23 – 50                          Bloemendaal              22 – 21

IVV                            22 – 45                          De Meer                     22 – 21

ZSGO/WMS              22 – 41                          VVH/Velserbroek       22 – 19

Sp. Martinus             22 – 36                          VSV                             22 – 18

Alliance”22              22 – 27                          Zwanenburg              22 – 18

Diemen                    22 – 26

Het gaat zondag opnieuw spannend worden op de diverse velden en ook het laatste weekend zal dan waarschijnlijk nog wel belangrijk zijn voor de definitieve beslissingen.

Het programma voor het komende weekeinde is:

Bloemendaal – Sp. Martinus 2

DCG – Alliance’22 1

SV Ouderkerk – Real Sranang n.v.t.

VSV – SV Diemen  2

VVH/Velserbroek – SV De Meer 2

ZSGO/WMS – IVV 3

Zwanenburg – HBC 2

Als we het programma bekijken, zien we dat HBC waarschijnlijk de ontwikkelingen bij de wedstrijd tussen DCG en Alliance’22 op sportpark Ookmeer zal volgen en daar vast iemand naar toe stuurt. Onze laatste opponent, IVV, mag naar ook naar sportpark Ookmeer. Daar treft men ZSGO/WMS. Dit is een tegenstander die voor verrassingen kan zorgen en soms prachtig voetbal speelt en ook weer kan tegenvallen. IVV is zich al aan het voorbereiden op  de nacompetitie en dat kan ook voor ons nog voordelen opleveren.   

Zondag om 14.00 uur is iedereen welkom op het sportpark aan de Populierenlaan.

De pupil van de week is Qwincy van der Hoorn en hij mag de wedstrijd in gang zetten.

De scheidsrechter voor die dag is dhr. M. Moustaadil.

Wij rekenen op U.

Over de schrijver

Evert Jonker

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven