fbpx
Nieuws

Help de veteranen aan de wedstrijd van hun leven

Wedstrijd van je leven

De veteranen proberen zoveel mogelijk stemmen te verzamelen om een mooie prijs te winnen. Namelijk de ‘Wedstrijd van je Leven’, een wedstrijd op 1 juni tegen tegen de oud-profs van FC de Rebellen met o.a. Glenn Helder, John de Wolf en Ricky van den Bergh. De wedstrijd wordt live uitgezonden door FOX Sports, inclusief voor- en nabeschouwing, interviews van Hans Kraaij jr en wedstrijdcommentaar van Koert Westerman! Bovendien verzorgt Radio Veronica de derde helft met de Veronica drive-in show.

Klik op deze link om te stemmen!

Bij meer dan 50 bevestigde stemmen op vv Zwanenburg 45+1 ontvangen alle stemmers namens KPN een kortingsbon van 20% van
Sportdirect.com.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven