fbpx
Nieuws

Pupillentrainers geslaagd voor KNVB cursus

KNVB Pupillentrainer diploma

Als onderdeel van het plan ‘Kanjers van Morgen’ heeft een grote groep enthousiaste trainers de cursus KNVB Pupillentrainer gevolgd. De cursus heeft de afgelopen weken bij vv Zwanenburg plaatsgevonden. Ook trainers van verenigingen uit de regio volgden de cursus.

De opleiding bestaat uit twee delen: een cursus- en een ervaringsdeel. Het cursusdeel, met veel praktijk, bestaat uit acht bijeenkomsten van 3 uur. Het ervaringsdeel bestaat uit: het minimaal een keer per week gedurende de opleiding trainen en coachen van pupillen. Tijdens dit ervaringsgedeelte voeren cursisten opdrachten uit, de resultaten hiervan worden verzameld in het portfolio.

Vanavond hebben de trainers hun diploma overhandigd gekregen uit handen van de KNVB coach en Jordy van der Star.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven