fbpx
Nieuws

Grote Clubactie: Wietske Scheerder naar Ajax

Wietske Scheerder

Afgelopen weekend heeft Oscar Horgan zijn prijs als beste lotenverkoper in ontvangst genomen. Hij had de meeste loten verkocht voor de Grote Clubactie. Wietske Scheerder was keurig tweede geworden in de strijd om de beste verkoper/verkoopster. Zij is gisteren naar Ajax – De Graafschap geweest. Zij heeft lekker veel doelpunten gezien en heeft een prachtige middag gehad.

Zo zie je maar. Als je veel loten verkoopt, dan maak je kans op mooie prijzen. Misschien een extra stimulans voor volgend jaar om nog meer loten te verkopen.

We willen Stephan Cloos heel hartelijk bedanken voor het beschikbaar stellen van de kaarten!

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven